Nano tričko – soutěž

Soutěž na nanotričko skončila. Nejvíc se nám líbilo Tričko 2: 14 hlasů ze 30 | Tričko 1: 7/30 | Tričko 4: 7/30 | Tričko 3: 2/30. Ale proč nerozšířit výběr o návrhy z volně soutěže? Nakonec jsme vybírali hlasováním z 15 návrhů. Nejlepší byl návrh Petry Sýkorové. Vítězný design najdete na současných tričcích pro studenty oboru nanomateriály.
 

Nejde o tričko velikosti XXS, dokonce ani o oblečení z nanovláken, i když s těmi by se už nějaká souvislost našla. Propagovat Nanomateriály (a zároveň chránit před zimou, UV zářením a sát pot při náročných zkouškách)  bude tričko, inspirované nanosvětem. Je (nejen) pro studenty a vyučující oboru Nanomateriály a získáte ho jen darem – alespoň prozatím. A jak bude vypadat? Podívejte se na galerii návrhů na https://nano.tul.cz/tricko (níže) a hlasujte pro nejlepší návrh.

Máte lepší nápady? Pošlete nám je mailem na adresu: martin.slavik@tul.cz, předmět: tricko. Pokud bude návrh vybrán a realizován, čeká na Vás odměna 1000 Kč. Nezapomeňte uvést kontaktní informace: jméno, fakultu, ročník, telefon. Chcete se k návrhům vyjádřit? Okomentujte je!

Na tričku musí být:

  1. fotografie nebo obrázek s tematikou nanomateriálů (měl by mít vztah k TUL);
  2. odkaz na web: nano.tul.cz spolu s QR-kódem;
  3. logolink operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost (OPVK).

Počet návrhů není limitován. Zaslané návrhy zůstanou v majetku Technické univerzity v Liberci.

Termín odevzdání návrhů: do 10. 5. 2012 včetně. Po ukončení sběru návrhů, proběhne hlasování a výběr nejlepšího návrhu. Podrobnosti k soutěži. https://nano.tul.cz/tricko

Soutěž probíhá v rámci projektu Inovace a rozvoj studijního programu Nanotechnologie, který druhým rokem realizuje Technická univerzita v Liberci. Tříletý projekt podpořila Evropská unie v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Na realizaci spolupracují významné výzkumné instituce a firmy, např. Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i., liberecká firma Elmarco, Pegas Nonwovens, Aquatest a další.

Přidejte hlas návrhu klepnutím na hvězdičku.
Máte nápad na motiv pro nano tričko? Pošlete nám ho mailem!
Pokud bude návrh vybrán, čeká na Vás odměna.
Hodnocení:
Average: 1 (7 votes)
Hodnocení:
Average: 1 (14 votes)
Hodnocení:
Average: 1 (2 votes)
Hodnocení:
Average: 1 (8 votes)

Galerie podkladů

Logolink operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (spolu s logem TUL)

Information for: